Výstavní prostor Mázhaus na Pernštýnském náměstí zve do 31. 3. 2019 na fotografickou výstavu s názvem CZECH NATURE PHOTO.

„Jedná se o výběr vítězných a nejpovedenějších snímků z loňského ročníku soutěže CZECH NATURE PHOTO – přírodovědně zaměřené odnože prestižní fotografické soutěže CZECH PRESS PHOTO, která má více jak dvacetiletou tradici,“ laká referentka Mázhausu Michaela Vápeníková. První ročník soutěže Czech Nature Photo se uskutečnil v roce 2017.

Do Pardubic výstavu zapůjčilo multižánrové centrum Czech Photo Centre. Výstava je určena všem milovníkům přírody i fotografování. Posláním celého projektu je, aby si lidé již od svého dětství uvědomovali, že jsou součástí přírody, byli seznámeni s jejími krásami a mohli si k ní vytvořit silně pozitivní vztah. Vystavené snímky ukazují rozmanitost živé přírody z celého světa očima českých a slovenských fotografů. Pro širokou veřejnost je výstava otevřena od úterý do neděle od 10:00 do 18:00 hodin. Srdečně jsou zvány i školní kolektivy.

Součástí výstavy je také prodej fotografických katalogů k výstavě. Katalogy obsahují vystavené fotografie, i snímky, které se do malého výstavního prostoru nevešly. Jsou krásnou vzpomínkou na navštívenou výstavu i zajímavým dárkem pro nadšence do fotografování a přírody. Cena jednoho katalogu je 150 Kč.

VSTUPNÉ NA VÝSTAVU ZDARMA.

POZOR!!! Dovolujeme si upozornit návštěvníky, že katalogy k výstavě jsou již vyprodané. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Aktuality týkající se výstavy, včetně zajímavostí o vystavených snímcích, zveřejňujeme na Facebooku. Budeme rádi, když se stanete fanouškem stránky.