V úterý 5. 2. 2019 jsme slavnostně zahájili výstavu s názvem Czech Nature Photo 2018. Pozvání přijali i vzácní hosté. Velice nás potěšilo, že pozvání přijal vítěz v kategorii Příroda, věda a životní prostředí i celkový vítěz prestižní fotografické soutěže Czech Press Photo 2018 Ing. Lukáš Zeman - Lukas Zeman Photo. Moc děkujeme za příjemné setkání. Bylo nám ctí poslechnout si pár slov o fotografování přírody, situaci na Borneu i dojmech z vítězství Czech Press Photo 2018. Přejeme další vydařené snímky i spoustu cestovatelských zážitků.

O hudební program se na vernisáži postaral pardubický písničkář Petr Langr. Nechyběla tradiční číše vína a drobné občerstvení. Výstavní prostor Mázhaus provozuje příspěvková organizace Turistické informační centrum Pardubice, p.o., která je zřizována Magistrátem města Pardubic. Pozvání přijal rovněž náměstek primátora PaedDr. Jan Mazuch.

Na vernisáži byl také zahájen prodej fotografických katalogů k výstavě, které si návštěvníci mohli zakoupit nejen v průběhu vernisáže, ale po celou dobu konání výstavy.

Děkujeme všem, kteří zavítali na vernisáž. Těšíme se na další! Více informací o výstavě či jednotlivých vystavených snímcích a katalozích naleznete na Facebooku - Výstavní prostor Mázhaus.