Podzim ve znamení KK3 Klubu konkretistů!

Dne 5. 9. 2019 proběhla od 18:00 hodin vernisáž umělecké výstavy s názvem KONKRÉTNÍ PODZIM. Svá díla vystavili z Klubu konkretistů Pavel Skrott, Ada Weber a Marian Weber. Úvodního slova se ujala kurátorka výstavy Martina Vítková. Za KK3 Klub konkretistů se účastnil také Štěpán Málek, Jana Vincencová a další Konkretisté. Za vystavující autory nás poctil návštěvou Pavel Skrott - umělec, který pracuje s médiem kresby a malby, které dále přetváří. V otevřeném rozhovoru na vernisáži s Martinou Vítkovou představil své rozměrné minimalistické struktury, které pro někoho mohou působit téměř op-artovým dojmem. 

Na vernisáži byl také zahájen prodej katalogů k výstavě.

O hudební program se postaral talentovaný soubor saxofonistů ze Základní umělecké školy Pardubice-Polabiny - Crazy Saxophones! Součástí byla také tradiční číše vína a drobné pohoštění. Na vernisáž navázala od 19:30 hodin videoprojekce CUBES na Dům U Jonáše.

Výstava je součástí velkolepého projektu "Konkrétní podzim", který připravovali umělci v několika galeriích nejen v Pardubicích, ale také na Holicku a v Hradci Králové.

Děkujeme všem, kteří na vernisáž dorazili a gratulujeme Janě Vincencové k celkové koordinaci výstavního projektu - všech výstav v několika městech.