Zahájení výstavy dopadlo na výbornou! Úžasné práce žáků, skvělé vedení pedagogů, příjemné hudební vystoupení pěti žáků z hudebního oboru = krásná ukázka mezioborové spolupráce. Při vernisáži zazněla tematická píseň Li-ša-ji od Zuzany Navarové a závěr patřil tradičně poděkování nejen pedagogům výtvarného oboru - Mgr. Ivetě Tobiášové, Mgr. Pavle Závodné, Mgr. Martině Panchártkové, MgA. Janu Vojtíškovi, Bc. Aleně Kožené, ale také paní učitelce z pěveckého oddělení - Bc. Zdeňce Kašparové a panu učiteli/vedoucímu oddělení strunných nástrojů - Bc. Janu Bezdíčkovi.

Pozvání na vernisáž přijalo také vedení ZUŠ - ředitelka Mgr. Naděžda Gregorová, Mgr. Radka Hronová, statutární zástupce ředitele školy. 

Gratulujeme k výstavě mapující život nočních motýlů - můr. Určitě se přijďte podívat! Až do konce června bude výstava návštěvníkům k dispozici. Budeme rádi, když se s námi o dojmy z výstavy podělíte do návštěvní knihy. Je na co se dívat a možná byste ani nevěřili, že jsou autory děl právě děti! Práce jsou vynikající. Zavítejte navštívit výstavu malých pardubických talentů!