Vernisáž výstavy "DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO" probíhala za osobní účasti autorky ve velmi příjemném duchu. Zazpívala Pavlína Chmelíková, kterou na kytaru doprovodil Miloš Bombera. Tereza Zichová představila svá díla nejen během oficiálního zahájení, ale také při individuálních rozhovorech s návštěvníky. Prozradila i cestovatelské zážitky z cest po Tanzanii, která se stala její inspirací pro vybraná výtvarná díla - několik skic. Návštěvníky si však získaly i obrazy s motivem textílií. Konkrétně do detailu propracovaný obraz "Je ostuda, že nevíš, co máme ve skříni", Vás postaví před otevřenou skříň Vaší babičky.

Součástí vernisáže byla tradiční číše vína a drobný mini raut. Potěšila nás také přítomnost náměstka primátora PaedDr. Jana Mazucha.

V případě, že byste rádi nahlédli do výtvarné dílny Terezy Zichové, neváhejte navštívit webové stránky autorky, kde naleznete i velkoformátové malby inspirované již zmíněnou Tanzánií.

Není ale nad to, vidět obrazy v jejich velikosti, zavítejte proto během léta do Mázhausu. O své dojmy z výstavy se můžete podělit do návštěvní knihy hned u recepce.

https://www.terezazichova.com/